Zapraszamy Państwa na wczasy nad morzem z ceramiką.

Choczewo to wymarzone miejsce do spędzenia udanych wakacji nad morzem i jeziorem. Jest to to malowniczo położona wieś w otoczeniu lasów,jeziora i nadmorskich krajobrazów.

Nad morze prowadzi droga asfaltowa, gdzie 50m od plaży znajduje się zacieniony parking samochodowy. Czysta, szeroka plaża z wysokimi wydmami porośniętymi lasem określana jest mianem najpiękniejszej w Polsce.

Brak tłoku nawet w sezonie letnim sprawia, że łatwo znaleźć tu miejsce na plaży, z którego w samotności można podziwiać czyste morze.

Po kąpieli morskiej, można skorzystać z kąpieli w jeziorze Choczewskim.
Jezioro mieści się w obrębie Choczewsko-Salińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Posiada pierwszą klasę czystości wód.
To doskonałe miejsce zarówno dla amatorów letniego wypoczynku, jak i dla wędkarzy. Jezioro obfituje głównie w liny i leszcze i jest systematycznie zarybiane. Oprócz wspomnianych gatunków, natrafimy również tu na karpie, węgorze i okonie.
Nad jezioro dojdziemy ok. 1,5km przez las.

Wokół Choczewa biegną atrakcyjne szlaki rowerowe. Dlatego mamy do dyspozycji gości rowery w cenie wynajmu.

Samo Choczewo otoczone jest lasami obfitującymi w grzyby, jagody, borówki.

Okoliczny teren jest bogaty w interesujące łowiska wędkarskie, poprzecinany wieloma potokami z pstrągiem potokowym i lipieniem.

Choczewo

W tym malowniczym miejscu zapraszamy Państwa na wypoczynek.

Oferujemy w pełni wyposażony 5 osobowy (z możliwością dostawki) apartament. Kondygnację domu(parter) z niezależnym wejściem do wyłącznej dyspozycji. Duże pokoje, kuchnia oraz łazienka. Miejsce na wakacje dla jednej lub dwóch rodzin. W apartamencie znajduje się kuchnia, z pełnym wyposażeniem, TV, Wi-fi, łazienka z kabiną prysznicową, WC i pralka oraz dwa pokoje.

pracownia-ceramiki-choczewo-1
pracownia-ceramiki-choczewo-4

Nasi goście mają możliwość tworzenia w glinie dowolnych wyrobów ceramicznych w przestronnej pracowni, korzystania z naszych rad i profesjonalnego wyposażenia.

W obrębie dużej działki zagospodarowanej trawnikiem, krzewami oraz kwiatami do dyspozycji gości pozostają meble ogrodowe, grillo-wędzarnia. Przestrzeń tę dzielą goście tylko z gospodarzami.

Miejsca parkingowe znajdują się na terenie posesji. Możliwość pobytu z pieskiem po wcześniejszym uzgodnieniu.
W okolicy znajduje się dodatkowo ogólnodostępny plac zabaw oraz boisko. Jest też apteka, sklep, restauracje oraz w pobliżu kościół, gminny ośrodek zdrowia.

pracownia-ceramiki-choczewo-10
pracownia-ceramiki-choczewo-2

Dodatkowe atrakcje

Najbliższa okolica jest doskonałym terenem na spacery, rowerowe wycieczki, spływy kajakowe, kąpiele w pobliskich jeziorach- Choczewskim (1,5km), Kopalińskim (8km) i Morzu Bałtyckim (8km), stadnina koni (0,5km), Park Słowiński-wydmy(30km),latarnia Stilo(14km).